Японський бамбук накоїв чимало лиха в садах британців

0 263

Неймовірні новини світу: британські садівники-аматори, які висадили у себе на ділянках японський бамбук, зненацька отримали чималий клопіт. Екзотична для туманного Альбіону рослина виявилася настільки “агресивною”, що її коренева система завдала чималої шкоди будинкам англійців, а вивести бамбук виявляється не так просто, пише SEEDS.

Бамбук швидко набирає сили і здатний легко пробиватися через бетон. Дорослий бамбук має велику підземну систему коренів і кореневищ, також відому як повзуче кореневе стебло, яке може бути дуже руйнівним. Бамбук пускає довгі бічні кореневища, які змушують рослину розростатися і, зі свого боку, можуть загрожувати фундаменту будинку, зазначили експерти.

До того ж цю витривалу рослину неможливо знищити за допомогою звичайних гербіцидів. Повзучі паростки бамбука можуть раптово з’явитися за кілька метрів від початкової рослини і опинитися в кожному куточку саду. Але найгірше, рослина може виявитися в саду вашого сусіда.

Читайте також: Американці навчились виготовляти пиво зі стічної води

Наприклад, домовласникам у місті Чешир довелося викорчовувати бамбук, посаджений уздовж кордону одного з садів. У результаті процедура коштувала господарям 10 000 фунтів стерлінгів, пише Daily Mail.

Тому експерти радять невдалим садівникам для боротьби з бамбуком на своїх ділянках викопувати якомога більше кореневищ рослини, поливати ці місця окропом або спеціальними хімікатами та видаляти якомога більше повзучих пагонів. В іншому разі є небезпека, що фундамент осель почне давати тріщини від напору агресивної рослини, попередили експерти.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!