Ярмарок органічних продуктів зібрав у столиці виробників не тільки зі всієї України

0 565

На території столичного Національного комплексу Експоцентр України – ВДНГ в суботу, 19 вересня, пройшов дванадцятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Свої товари до столиці привезли десятки виробників зі всієї України, і не тільки України, повідомляє кореспондент SEEDS.

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів впродовж 12 років свого існування користується шаленою популярністю серед найвибагливіших споживачів.Цьогоріч на гостей ярмарку чекали чисельні дегустації українських та іноземних органічних продуктів, а ще можливість придбати чимало сертифікованих органічних овочів, фруктів, круп, чаїв, молока та ще багато чого іншого.

Для кожного відвідувача ярмарку організатори, Федерація органічного руху України, підготували спеціальне запрошення-подарунок – знижку на придбання органічної ярмаркової продукції.

У 2019 році Україна посіла друге місце (серед 123 країн) за обсягами поставок органічних продуктів країн Євросоюзу (337 856 тон органічної продукції на загальну суму 115 млн євро). Крім цього, невпинно зростає споживання органічних продуктів і в самій Україні.


 


За даними Федерації органічного руху України, за останнє десятиріччя споживання органічної продукції українцями зросло в 30 раз, сягнувши минулого року рівня 36 млн. євро.

У значній мірі цьому сприяє зростання популяризації органічних продуктів самими виробниками, особливо під час щорічних спеціалізованих Всеукраїнських Ярмарків органічних продуктів, які не лише фахівці, але й споживачі часто називають головною органічною подією року.


 

Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!