Єдина в Україні промислова гідропонна теплиця очікує на врожай безвірусної картоплі  

0 1 541

В Україні висадили пробіркові рослини картоплі в єдину промислову гідропонну теплицю для отримання безвірусних мінібульб різних сортів. Як і всяка культура, картопля теж потребує оновлення – на жаль, у приватних господарствах досі висаджують переважно “дідівську” картоплю, яка за багато років набралася купи хвороб.

Саме тому працівники наукового відділу НВО “Чернігівеліткартопля” висадили рослини “in vitro” (пробіркові рослини картоплі) в єдину в Україні промислову гідропонну теплицю для отримання безвірусних мінібульб різних сортів картоплі. Через п’ять років буде елітна картопля. Чистенька. Без хвороб і вірусів.

Минулого року теплиця не працювала, були технічні неполадки. Недавно ж всі ремонти закінчились.

НВО “Чернігівеліткартопля” заклало для вирощування еліти різні сорти, є серед них і їх власні – “Панянка” (він зареєстрований позаминулого року), “Зоряна”, “Сувенір чернігівський”, “Нагорода”. Чернігівські дачники віддають перевагу “Сувеніру чернігівському” – він найбільш підходить для примхливих умов вирощування. Але насіннєву картоплю підприємство уже попродало – картопля цього року дорога.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Голосу України  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!