Залишився лише місяць до старту BLACK SEA GRAIN – 2021

0 379

УкрАгроКонсалт радий анонсувати попередню програму 18-ї Міжнародної конференції BLACK SEA GRAIN – 2021, а також список учасників, адже до старту події залишилося менше місяця!

Під прицілом конференції опиняться теми, актуальні як в Причорномор’ї, так і за його межами. Перший день сфокусується на ринку зерна України та Чорноморського регіону, торкаючись нагальних питань та прогнозів щодо майбутнього врожаю, аспектів пов’язаних з форвардними контрактами і торговими стратегіями, а також державним регулюванням торгівлі в основних країнах-гравцях аграрного ринку.

У другий день під пильним поглядом експертів будуть розглянуті гіганти світового агробізнесу – Китай, США, Австралія, Південна Америка і ЄС. Обговорюватимуться цінові тренди, шляхи захисту від цінових ризиків та перспективні ніші для розвитку бізнесу.


Детальніше ознайомитися з попередньою програмою можна за посиланням.


Тут Ви знайдете список компаній, які підтвердили свою участь.

Не відкладайте рішення на завтра, адже два дні BLACK SEA GRAIN трапляються лише раз на рік!

Зареєструватись на конференцію можна тут18-а Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» відбудеться 14-15 квітня в готелі ІнтерКонтиненталь, м.Київ.

Майданчик конференції, готель Інтерконтиненталь, гарантує дотримання посилених заходів безпеки для відвідувачів форуму та гостей готелю в зв’язку з COVID-19.

Перший день конференції об’єднає живу конференцію, нетворкінг, стенди, а також Вечірній Коктейль на терасі готелю Інтерконтиненталь. Другий день пройде тільки онлайн. Трансляція і запис конференції, стенди і нетворкінг будуть також доступні на онлайн платформі форуму.


Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» – це масштабний зерновий форум і щорічне місце зустрічі світових лідерів агробізнесу з 2004р.

BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози, ефективне спілкування та контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

Перебуваючи в самому серці Чорноморського регіону, дана комунікаційна платформа щорічно об’єднує 700+ міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки і інвестиційні фонди, торгові біржі, представників уряду та галузеві асоціації, логістичні, брокерські, страхові, сюрвейерские, юридичні та інші компанії.


У разі питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

conference@ukragroconsult.org

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!