Завдяки квесту і соцмережам фермер з-під Полтави продав врожай моркви вдвічі дорожче  

0 2 130

Сергій Марченко — рекрутер, підбирає персонал для роботодавців. Купив у селі на Полтавщині хату й вирішив, що не гуляти ж городу. Й засадив його морквою.

Городина — довга й пахуча, бо закордонна, власник городу насіння купував у французької фірми. Як овоч росте — постив сторіс у соцмережі.

“Людям подобаються історії. Люди люблять історії веселі, цікаві. Я їм дав історію. Вони дали гроші за моркву”, – каже Сергій Марченко.

І до підписників звертався не дати згнити моркві й купити її за спеціальною схемою: записуєшся в ґуґл-формі, гроші переказуєш на картку і приходиш у зазначений день у зазначене місце. Під постом — тисяча лайків, сотня коментарів, і замовлень, що за раз не довезти.Моркву для фоловерів рекрутер возить “Мерседесом”. Якщо скласти заднє сидіння, то влазить 50 мішків. Овоч підписники розбирають у центрі Києва.

Ціна моркви із соцмережі – 10 гривень за кілограм, у магазині можна купити вдвічі дешевше. Але покупці керуються іншим.

“Формат дуже цікавий. Я й захопився”, – каже один із покупців.

Заробленого вистачить, аби розрахуватися з людьми, що моркву збирали. Але морквяний запал у пана Сергія не згасає, фоловерам обіцяє наступного року чавити ще й морквяний сік.

Цьогоріч французький овоч не товарного вигляду теж не пропаде — його з’їдять корови.

 

SEEDS.org.ua за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!