Зеленський: такого лояльного закону про ринок землі, як у нас, ніде немає

0 360

Президент України Володимир Зеленський вважає, що пропонований закон про ринок землі в Україні є найбільш лояльним із наявних в інших країнах.

“Я вам хочу сказати, що такого лояльного закону про ринок землі, як у нас, ніде немає. Вчора у нас був президент Республіки Туреччина Ердоган, він мені сказав, що у них теж було дуже багато запитань у суспільства, фермерів, від уряду, особливо від попереднього уряду.

Було багато призивів на різних телеканалах. У них була більш жорстка система, вони відкрили його (ринок землі – ІФ) для всіх – і відкрили, повністю лібералізували”, – сказав він журналістам у вівторок під час ознайомлення з роботою держпрограми “Доступні кредити 5-7-9%” в “Укргазбанку”.

Зеленський зазначив, що в 1991 році після здобуття незалежності Україна була з Туреччиною на одному рівні за всіма показниками: зростання економіки, ВВП, кількості населення, і наголосив, що наразі населення Туреччини більше, ВВП у рази більше, ніж в Україні.

“Вони (Туреччина – ІФ) максимально лібералізували економіку, і гроші прийшли в країну”, – зауважив Зеленський.


Дізнатися про перспективні країни для експорту агропродукції українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції “Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інтерфаксу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!