Життєдайне виробництво — вирощування агропродукції без хімічних речовин. Досвід фермера

0 295

Богдан Костів з с. Поляни Львівської області, є автором життєдайного виробництва і втілює цю концепцію на своїй фермі ФГ “Костів”. Він вирощує амарант або ще її називають щириця. Детальніше дивіться на SEEDS.

Щириця є перспективною білковою культурою. Як розповідає пан Богдан Костів, цю рослину називають культурою третього тисячоліття.

Також, фермер поділився з нами своєю мрією: перевести сільгосптехніку на електродвигуни та побудувати сонячну електростанцію.

Історія дня. Богдан Костів, с.Поялни: життєдайне виробництво

#ІсторіяДня #ЗахіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Чи бувають фермери мрійники?Адже фермерство – це важка робота… дуже важка.Але саме люди, які живуть та працюють на землі вміють мріяти як ніхто інший.І ми знайшли такого фермера – це Богдан Костів, якій є автором концепції життєдайного виробництва і втілює цю концепцію на своїй фермі ФГ "Костів". Він вирощує амарант або ще її називають щириця. Щириця є перспективною білковою культурою. Як розповідає пан Богдан, цю рослину називають культурою третього тисячоліття.Також пан Богдан поділився з нами своєю мрією: перевести сільгосптехніку на електродвигуни та побудувати сонячну електростанцію.“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться вже сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Татьяна ВакуленкоМандрівники західного маршруту – Andrey KashpurОператори маршруту – Юліан Ощіпко та Dima KovalРежисер монтажу – Den AgnisetМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TAC Взуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – @Дмитро Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Donnerstag, 28. März 2019

 

SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!