7 000 гривень знижок – гаряча пропозиція кожному сільгоспвиробнику півдня України від UHBDP

0 225

Вперше проект міжнародної технічної допомоги – Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP – пропонує  кожному сільгоспвиробнику придбати якісні засоби виробництва та багато іншого у нашому каталозі Е-ваучер із сукупною знижкою 7 000 гривень. 


Отримати велику знижку можуть усі виробники овочів, фруктів, ягід та меду півдня України, навіть ті, хто раніше вже користувався програмою знижок – всі отримані раніше знижки обнуляються!

Отже, якщо ви – виробник овочів, фруктів, ягід та меду, мешкаєте на півдні України, а саме в Одеській, Миколаївській, Херсонській або Запорізькій областях, то у вас є чудова можливість підготуватися до наступного сезону, забезпечив свій невеликий або середній агробізнес якісними насінням,  крапельною стрічкою, мінеральними та органічними добривами, мотоблоками, різними видами упаковки, тепличною плівкою, тензіометрами та багато іншим.

Крім того, ви можете замовити аналіз ґрунту за пів вартості або інші види досліджень. Спеціальний асортимент товарів для бджолярів: медогонки, бочки для меду, пристрій для розпечатування стільників.


Завітайте на наш сайт https://ev.uhbdp.org/і, не виходячи з дому, неспішно оберіть, чого душа бажає, і обдумано прийміть рішення про покупку.


Важливо! Скористатися цією сукупною знижкою необхідно до 31 грудня 2020 року!

Знижку можна вибрати за один раз або за декілька покупок.


Ми гарантуємо, що в нашому каталозі лише якісні та перевірені товари та послуги. Тільки від відомих та популярних компаній або торгівельних марок: Rivulis (США-Франція), Ginegar(Ізраїль), Іррігатор Україна, Syngenta, EnzaZaden, RijkZwaan, Clause, Sakura, DoctorTarsa (Туреччина), ТОВ Природні Біотехнології, KENTAVR, IronAngel, Акватек та інші.

Щоб скористатися Е-ваучером, потрібно зареєструватися на сайті https://uhbdp.org або по телефону контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України). І далі – діяти за інструкцією, опублікованій на сайті проекту.


Програма Е-ваучер націлена на те, щоб малі та середні виробники плодоовочевої продукції, клієнти проекту UHBDP отримали можливість купувати якісні товари провідних світових фірм та зрозуміли, що якісні товари коштують дорожче, але вони служать довше й ефективніше. Якість та інновації в сільському господарстві межують, програма Е-ваучер пропонує інноваційні рішення для малих і середніх фермерів.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!