На Закарпатті зацвіла відома долина нарцисів

0 274

В урочищі Кіреші Хустського району, що на Закарпатті, почала квітнути відома Долина нарцисів, пише SEEDS.

Інформацію про це оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Карпатський біосферний заповідник, до складу якого входить славнозвісна долина.

«Наша Долина нарцисів вже приймає перших відвідувачів. Нарциси грайливо трясуть своїми головками при кожному подиху легкого весняного вітерця. Так вони вітаються з гостями. Цвітіння нарцисів наразі не досягло свого піку. Буде продовжуватися ще близько 2-3-х тижнів», – йдеться у дописі заповідника.

Долина нарцисів – надзвичайно популярна місцина серед гостей краю. Цьогоріч Долина зустрічає гостей покращеною інфраструктурою.

Читайте також: Надлишок цибулі змусив фермерів України роздавати її задарма

«Персонал заповідника дбає, щоб відвідування Долини нарцисів було комфортним для наших гостей. Вздовж маршруту встановлено 3 нові альтанки. У попередні роки тут стояли тільки лавочки для відпочинку. Але відвідувачі почувалися не дуже комфортно під палючим сонцем», – зазначають у  заповіднику.Долина нарцисів – заповідний масив, розташований в урочищі Кіреші у Хустському районі. З 1992 року – у складі Карпатського біосферного заповідника, що входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!