Аферисти ошукали українських фермерів більш як на два з половиною мільйони гривень

0 1 347

Шахраї вмовляли сільгоспвиробників із Житомирської та Кіровоградської областей на вкладення коштів у розширення аграрної діяльності, стверджуючи, що це рішення приймається на користь розвитку їхнього бізнесу, пише SEEDS.

За їхньою історією, щоб отримати безповоротну фінансову допомогу у розмірі 13 мільйонів гривень, необхідно зібрати певний набір документів для участі у конкурсі, розповіли у Нацполіції.

Проте, щоб забезпечити перемогу у цьому конкурсі, потрібно відправити комісії суму від 300 до 400 тисяч гривень, яка, за їх твердженням, буде використана з благодійною метою чи на потреби армії.

Читайте також: Рада продовжила оформлення нерозподілених паїв до 2028 року

«Отримані кошти переводили на підконтрольні рахунки та обготівковували. Аби відтермінувати звернення потерпілих в поліцію, злочинці тривалий час вигадували причини затримки й обіцяли виконати свої зобов’язання по угоді. Після цього шахраї взагалі переставали відповідати на дзвінки.

Таким чином аферисти встигли ошукати українських фермерів більш ніж на два з половиною мільйони гривень», – йдеться в повідомленні Нацполіції.

Оперативники Департаменту карного розшуку встановили особи злочинців – двох мешканців Київщини. У ході обшуків за місцем проживання фігурантів поліцейські вилучили отримані злочинним шляхом кошти, підроблені печатки міністерства та документи, що мають доказове значення.Слідчі Нацполіції повідомили їм про підозру у шахрайстві у великих розмірах (ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України), що карається позбавленням волі на строк до восьми років. Наразі фігуранти перебувають під вартою.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!