Аграрії Херсонщини отримають комбайни та трактори для збору врожаю

0 216

Херсонська область отримає десять комбайнів і п’ять тракторів бренду John Deere, які будуть передані виключно для використання херсонськими аграріями для збору врожаю та в наступній посівній кампанії, пише SEEDS.

Техніка надається в рамках співпраці з Фондом Говарда Г. Баффета. Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради.

Читайте також: Український стартап планує реалізувати в США власну модель використання безпілотних технологій в агро

За словами народного депутата, члена Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Дмитра Соломчука, зараз, коли в Україні вже почалися жнива, така підтримка вкрай важлива.

«Фермери є одними з найстійкіших та найвідважніших українців під час війни. Завдяки постійній допомозі таких партнерів, як Фонд Говарда Г. Баффета, малий і середній український фермер продовжує годувати нашу країну й світ під час російської агресії, та продовжуватиме це робити тоді, коли перемога України принесе мир усім нам», – зазначив Соломчук.

Говард Грем Баффетт – американський бізнесмен, колишній політик, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну його благодійний фонд почав активно допомагати Україні.

Зокрема, у квітні 2023 року перша леді України Олена Зеленська та меценат Говард Баффет відкрили будівництво першої в Україні фабрики-кухні в Бучі. Під час запуску будівництва відбулося також розширення ініціативи: презентовано проєкт другої такої фабрики, яку побудують у місті Лозовій на Харківщині.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!