Селекціонери створили унікальну лимонну диню   

0 525

Фермери Хоккайдо, другого за величиною острову у Японському архіпелазі, виростили абсолютно новий фрукт – круглий, соковитий і солодкий, як диня, але трохи кислуватий, як лимон, пише SEEDS.

Новий фрукт отримав назву лимонна диня. Наразі його вирощують в обмежених кількостях п’ять фермерів у місті Фурано, що на Хоккайдо. Ягода має округлу, як кавун, форму, без властивих шкірці дині смуг, а внутрішня частина – біла.

Японська садівнича компанія Suntory Flowers, яка розробила Lemon Melon, заявила, що вони вивели її з сорту дині, спочатку імпортованого з-за кордону, над покращенням якого вони працювали протягом останніх п’яти років.Нинішній продукт, змішаний з лимонами, є результатом незліченних експериментів щодо методів вирощування та часу збору врожаю , і це перший рік, коли вони можуть продавати їх, пише soranews24.

Цього року фермери сподіваються зібрати 3800 лимонних динь. Зручно, що вони практично одного розміру, тому продають не на вагу, а поштучно. Вартість однієї — 3218 єн (822 грн).

Читайте також: Родина з Тернопільщини успішно вирощує кавуни на власному городі

Всі, кому вдалося скуштувати цю незвичайну диню, кажуть, що вона добре освіжає в спеку та ідеально поєднує в собі солодкий і кислий смаки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!