«Агроекологія» з Полтавщини отримала органічний сертіфікат у Канаді

0 126

Підприємство «Агроекологія» з Полтавської області отримала ще один органічний сертифікат на свою продукцію – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime). Про це повідомляє UkraineFood.org, посилаючись на інформацію самого підприємства.

У 2018 році компанія «Органік Стандарт» була акредитована Канадським агентством контролю продуктів харчування на сертифікацію за стандартом COR, і «Агроекологія» однією з перших отримала такий сертифікат. Згідно з ним підприємство має право експортувати до Канади власну продукцію 31 найменування .

За інформацією Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій («Проект CUTIS»), органічний ринок Канади добре розвивається: у 2017 році він демонстрував зростання на 8,7%, а його орієнтовний обсяг склав близько 3,5 млрд євро, що є одним з кращих показників для світових органічних ринків. Причому, 66% канадців купували органічні товари щотижня, і серед покупців найбільше молоді.

ПП «Агроекологія» розташоване на землях Шишацького та Зіньківського районів Полтавської області. Воно є найбільшим в Україні підприємствм, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!