Агросектор працевлаштував більше двох третин безробітних України під час карантину

0 427

Начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні повідомила, що під час карантину багато актуальних вакансій є у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги, у сфері логістики, забезпеченні правопорядку.

«Минулого року у нас було 100-120 тисяч вакансій, тобто більш, ніж наполовину їхня кількість нині зменшилася», – зазначила Бондіні.

На думку чиновниці, причина скорочення кількості вакансій така сама, як і збільшення кількості шукачів роботи. «Деякі підприємства призупинили свою роботу. Вакансії закрилися ще й тому, що тепер потенційний робітник не має змоги добиратися до місця роботи. Можливо, вони відкриються після закінчення карантину, коли почне відновлюватися бізнес», – зауважила начальниця.

Зі слів Бондіні, зараз люди шукають різну роботу і в період карантину готові до зміни роботи, готові до зміни кваліфікації. «Статистика свідчить, що навіть в умовах карантину, з 12 березня ми працевлаштували майже 80 тис. безробітних. 70% з них влаштувалися у сфері сільського господарства, 8% — у переробній промисловості, 7% – у сфері торгівлі, у будівництві, держуправлінні, сфері транспорту та кур’єрської діяльності – десь по 2-3%», – сказала Інна Бондіні.


В Україні стрімкими темпами зростає безробіття. Кількість громадян, які втратили місце роботи лише за останні два місяці перевищила 200 тисяч.І це лише офіційні дані, якими оперує Державна служба зайнятості.  

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Главком

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!