Родина фермерів з Волині примудрилася вирощувати на полі одразу 11 сортів картоплі

2 7 321

Анатолій та Надія Сосинці із Гораймівки Маневицького району вже більше десяти років активно займаються вирощуванням картоплі. На своєму полі волиняни вирощують аж 11 сортів картоплі.

“Коли люди бачать, який гарний урожай, то дивуються. ​Але секрет дуже простий — ​це наполеглива праця. Ми вирощуємо одинадцять сортів картоплі, серед них — ​Слов’янка, Водограй, Беллароса, Казка, Панда, Явір, Віринея. Саме вони користуються найбільшим попитом, мають найкращі смакові якості та вважаються найурожайнішими”, – зазначив фермер.

“Земля нам силу дає, тому ми не розуміємо тих людей, які не хочуть старанно працювати на ній, занедбали свої ділянки”, – каже пан Анатолій.


“​У селі для безробітних це єдиний спосіб прогодувати сім’ю. Скажемо відверто: хорошого результату не отримаєш, якщо по-справжньому не будеш доглядати свою земельку, любити її, підживлювати, повсякденно боротися з бур’янами.

Про майбутній урожай ми дбаємо ще з осені: вносимо добрива, обробляємо грунт, збираємо рослинні рештки та відходи”, – каже волинянин.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Volyn.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Мвксим пише

    Доброго дня !! підкажіть будь-ласка, чи є можливість з ними зв’язатися. Дуже зацікавила мене їх праця. Дякую

    1. Seeds пише

      На жаль, пане Максиме, це не наш матеріал – першоджерело вказане в кінці новини гіперпосиланням на початкову статтю.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!