Бамія, окра та трюфельна картопля: як фермер з Миколаївщини вирощує незвичні овочі

0 681

Ферма у Первомайську (Миколаївська область) вирощує незвичні для України овочі, а також виготовляє крафтову органічну консервацію.

Про це розповів засновник ТМ «Стодола» Ян Островський, пише AgroPortal.

«Торік почали вирощувати бамію, ще відому як окра, а також трюфельну картоплю Віталот. Нині ж експериментуємо з вирощуванням мелотрії, ще відомої як мексиканський огірок. Восени плануємо посадити перші саджанці спаржі», — розказав він.

У лінійці консервації ТМ «Стодола» — мариновані цукіні, патисони, спаржева квасоля, популярні овочеві мікси (італійська джардіньєра, французький рататуй, американський реліш), томати, огірки і навіть консервований червоний борщ і сало.

«Цього сезону почнемо продаж популярних у Європі лактоферментованих овочів. Це квашені з допомогою бактерій овочі», — зазначив Ян Островський.

Наразі господарство проводить сертифікацію продукції за європейськими стандартами та вимогами щодо органічної продукції. Адже у майбутньому має намір стати відомим виробником органічної консервації — не тільки в Україні, а й поза її межами.

«Цього року ми запускаємо новий консервний цех поруч з нашою городиною, який відповідатиме НАССР», — зауважив фермер.

Крім того, для власної розсади планують облаштувати теплицю, бо деякі культури потрібно висівати ще в березні.

Наразі екоферма має в обробітку близько 2 га землі і працює лише з відкритим ґрунтом. Всі рослини — на крапельному зрошенні.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!