Барабанщик «Гайдамаків» та його брати створили композицію, де є український мед з французьким прононсом

0 533

Дмитро Кушнір визнає, що він у медову тему потрапив випадково, а справжніми знавцями «солодкої справи» визнає двоюрідних братів Євгена і Юрія. Але разом вони створили бренд, який не поступиться музичній композиції − настільки цей мед багатий нотками аромату і смаку.

Появою бренду «Медові брати» можна завдячувати молодшому брату Євгену. У 2016 році він сказав: «Хлопці, ви займаєтеся медом, у вас є знання і напрацювання  давайте зробимо цікавий сімейний бізнес».

Перший урожай, розфасований в баночки, не перевищив 200 кг. Хлопці самі продумали дизайн етикетки, послухали і врахували відгуки друзів, рідних, а з літа 2016 року пішла серйозна робота.

Чому обрано виробництво меду?

Дмитро 10 років працював у французькому посольстві в Києві, а потім зайнявся власним бізнесом, займався просуванням французьких продуктів на український ринок і навпаки, і цей досвід теж зіграв велику роль. Все частіше звертав увагу на випадки, коли українські виробники хорошої, якісної продукції не могли її презентувати, а український мед був і є  одним з найбільш затребуваних французькими клієнтами продуктом. А брати пропонують продукцію тільки «безкомпромісної якості».

Сьогодні брати тримають пасіки на Миколаївщині, Черкащині та Поділлі, бо найбільшим попитом за кордоном користується «продукт місцевості».

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!