Барабанщик «Гайдамаків» та його брати створили композицію, де є український мед з французьким прононсом

0 403

Дмитро Кушнір визнає, що він у медову тему потрапив випадково, а справжніми знавцями «солодкої справи» визнає двоюрідних братів Євгена і Юрія. Але разом вони створили бренд, який не поступиться музичній композиції − настільки цей мед багатий нотками аромату і смаку.

Появою бренду «Медові брати» можна завдячувати молодшому брату Євгену. У 2016 році він сказав: «Хлопці, ви займаєтеся медом, у вас є знання і напрацювання  давайте зробимо цікавий сімейний бізнес».

Перший урожай, розфасований в баночки, не перевищив 200 кг. Хлопці самі продумали дизайн етикетки, послухали і врахували відгуки друзів, рідних, а з літа 2016 року пішла серйозна робота.

Чому обрано виробництво меду?

Дмитро 10 років працював у французькому посольстві в Києві, а потім зайнявся власним бізнесом, займався просуванням французьких продуктів на український ринок і навпаки, і цей досвід теж зіграв велику роль. Все частіше звертав увагу на випадки, коли українські виробники хорошої, якісної продукції не могли її презентувати, а український мед був і є  одним з найбільш затребуваних французькими клієнтами продуктом. А брати пропонують продукцію тільки «безкомпромісної якості».

Сьогодні брати тримають пасіки на Миколаївщині, Черкащині та Поділлі, бо найбільшим попитом за кордоном користується «продукт місцевості».

 

 

SEEDS

Leave A Reply

Your email address will not be published.