Сади Донбасу через вибухові хвилі втратили врожай яблук популярних сортів

0 461

В компанії «Сади Донбасу», що в селі Полтавка на Донеччині від вибухових хвиль обсипалися яблука Гала та Голден Делішез, пише SEEDS.

Наразі з 200 гектарів саду фермери продовжують обробляти лише три квартали. Про це розповіла керівниця «Садів Донбасу» Алла Пєтухова.

Читайте також: Українські жінки-підприємиці можуть отримати кошти на розвиток власного бізнесу

Підприємство розташоване поблизу зони бойових дій, але при цьому продовжує працювати завдяки мужності та ентузіазму засновників компанії та його співробітників.

«Найгірша ситуація з сортами Гала та Голден, які ми посадили нещодавно на італійських саджанцях. Якраз поряд з їхнім кварталом були прильоти – і від вибухової хвилі яблука, що не дозріли, обсипалися. Тобто Гали цього року ми не матимемо», – розповіла керівниця «Садів Донбасу» в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи».

Від обстрілів також постраждала частина обладнання, а експорт та постачання у віддалені регіони України виявилися неможливими через небезпечне для логістики становище господарства.

«2022 рік був незрозумілий – що буде з країною, де будемо ми. Але те саме я можу сказати і зараз. Ви ж бачите за новинами: Костянтинівка, Курахове… (навколо яких ведуться бойові дії – прим. ред.). Ми знаходимося за 15 км від Костянтинівки, а за 8 км від Курахового знаходиться наш холодильник. Що буде завтра-післязавтра – одному Богові відомо. Хоча я великий оптиміст, але після цих прильотів…», – резюмувала Алла Пєтухова.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!