Через таємничий мор курей на Запоріжжі зупинилася велика птахофабрика

0 911

На Запоріжжі через мор вперше за понад сорок років існування зупинилася птахофабрика. На птахофабриці “Зарічна” у Гуляйполі, де у березні почався мор курей, перезапускають виробництво.

На птахофабриці вже позбулися існуючого поголів’я, а це близько 300 тисяч курей. До мору їхня кількість сягала майже пів мільйона.

Через що загинули птахи, остаточно досі невідомо. З упевненістю можна сказати лише про те, що не від інфекційних хвороб на кшталт хвороби Ньюкасла.


Керівництво фабрики припускає, що мор стався через отруєння невідомою речовиною або передозування лікувальними препаратами, які давали птахам замість заборонених антибіотиків.

На фабриці не виключають, що причиною падежу птахів стала халатність деяких робітників.


Фабрика зупинилася уперше з початку запуску у 1976 році. Був проведений аналіз роботи. Виробництво буде перезапущено з урахуванням виявлених недоліків. Зокрема, удосконалена та осучаснена система зберігання кормів та годівлі птиці.

Окрім того, навколо підприємства подумують створити буферну зону, аби не допустити зараження птахів.

“Ситуація змусила нас зупинитися та проаналізувати роботу й подальші можливості. Зрозуміли – потрібні зміни”, – зазначив директор птахофабрики Юрій Сегеда.

Сьогодні тривають переговори щодо закупівлі для птахофабрики партії підрощених курей та добових курчат.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Гуляйполе.city

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!