Чому українські ресторани не поспішають заносити до винних карт вітчизняну продукцію

1 598

Історія виноробна твориться у нас на очах – вина стають все більш цікавими, стабільними і різноманітними, а українські винороби намагаються проявити себе за межами України. Так вважає сомельє, співзасновниця Like a locals wine bar Євгенія Ніколайчук.

Однак при активному розвитку ресторанів із сучасною українською кухнею, далеко не всі з них у своїх винних картах мають українські вина, додає сомельє.

“Українські вина стають все більш цікавими, стабільними і різноманітними. Я не втомлюся повторювати, що ми живемо в шикарний час, коли історія (в даному випадку виноробна) твориться у нас на очах. І у всіх нас є можливість стати її активними учасниками.

П’ять років тому ми багато говорили про необхідність створення захищених українських найменувань. Сьогодні в нашій країні запущений цей процес за підтримки Європейського Союзу. Я прогнозувала, що виноробство стане для багатьох невеликим домашнім хобі, яке потихеньку почне переростати в бізнес. Так і відбувається”, – розповіла Євгенія Ніколайчук.

“Дуже порадувало, що був прийнятий ряд законодавчих змін: від скасування гуртової ліцензії на продаж до зміни правил отримання ліцензії на виробництво для малих підприємств. Та й в принципі в українському законодавстві з’явився термін “мале виноробство”, – додала український сомельє.

“Деякі українські виноробні намагаються якось проявити себе за межами України. Дивує, що при активному розвитку ресторанів із сучасною українською кухнею, далеко не всі з них у своїх винних картах мають українські вина”, – вважає Євгенія Ніколайчук.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Журнал великого міста

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Miroslav пише

    Назва не відповідає змісту, так і не побачив відповіді на питання “Чому”.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!