Фермер з Вінниччини звів за грантові гроші 16 тисяч квадратних метрів теплиць

0 3 289

У селі Бугаків Брацлавської громади, що на Вінниччині будують теплиці площею у 16 тисяч квадратних метрів. Парник для городини зводять за грантові кошти, пише SEEDS.

У нових теплицях вирощуватимуть огірки, помідори, перець та редис. Сезон реалізації розпочинається навесні й триває аж до самої осені.

“Сім мільйонів гривень виділяє держава, а п’ять я особисто. Проте ці гроші йдуть на матеріали, а все інше фінансується власним коштом. Наразі у нас збудовано вже 90-95%. Саму важку роботу ми пройшли, тепер залишилося добудувати 10%. З 32 теплиць – 16 ввели в експлуатацію”, – розповів Суспільному власник Олександр Гудима.

Заяву на отримання гранту від Міністерства економіки України чоловіку погодили торік. Він отримав кошти у межах програми “єРобота”. У теплицях вирощуватимуть огірки, томати та перець. Наразі збирають урожай редиски та викопують зелену цибулю на перо.

Читайте також: Надлишок цибулі змусив фермерів України роздавати її задарма

Вирощуванням овочі Олександр Гудима займається протягом п’яти років. Цьогоріч під городину заклав 20 гектарів клину. Теплиці ж дадуть змогу займатися улюбленою справою увесь рік.“Ми продаємо продукцію в літній період, оскільки багато супермаркетів у нас просять, щоб ми продавали її мінімум шість місяців. Нині у нас підростає розсада і частина теплиць – це буде огірок, інша частина – помідори, і ще деяка – перець”, – зазначив Олександр Гудима.

Наразі гранти на створення теплиць у межах програми “єРобота” отримали п’ять підприємців з Вінниччини. Завдяки такій співпраці та підтримці аграріїв з боку держави, ринки і супермаркети реалізовуватимуть виключно вітчизняні овочі.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!