Аграрний міністр України подав у відставку

0 910

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський на тлі скандалу з підозрою від НАБУ та САП подав заяву про відставку до Верховної ради, пише SEEDS.

“Так, я написав заяву про відставку з посади міністра. В такій ситуації вважаю це правильним кроком. Вирішить Верховна Рада прийняти мою відставку, буду вдячний за таке рішення, вирішить, що я маю працювати далі – продовжу працювати”, – цитує заяву Сольського Мінагрополітики.

Водночас голова ВР Руслан Стефанчук пообіцяв, що заяву Сольського Верховна Рада розгляне на одному з найближчих пленарних засідань.

Читайте також: Аграрні спільноти України виступили проти об’єднання Мінагрополітики

НАБУ та САП повідомили про підозру міністру аграрної політики та продовольства Миколі Сольському та іншим у заволодінні землею на 291 млн грн. Сольський прокоментував вручення підозри від НАБУ.

Натомість аграрний міністр заявив, що йдеться про події 2017-2018 років, коли він був адвокатом і не був ані міністром аграрної політики і продовольства України, ані головою комітету ВР з питань аграрної і земельної політики і пообіцяв, що «гарантує максимальну відкритість» для встановлення істини.


Сольський обіймає посаду міністра агрополітики з березня 2022 року.

 

SEEDS 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!