Чорнобильський заповідник став природоохоронною територією світу

0 502

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник додано до бази природоохоронних територій світу The World Database on Protected Area.

Як повідомили у пресслужбі заповідника, світова база даних про заповідні та природоохоронні території – найповніша глобальна база даних про наземні та морські заповідні території.

Це спільний проєкт між Програмою ООН з охорони навколишнього середовища та Міжнародним союзом охорони природи (МСОП), яким керує Всесвітній центр моніторингу заповідання природоохоронної програми ООН (UNEP-WCMC).

“Внесення Чорнобильського заповідника в цю Базу – надзвичайно важлива подія не лише для Заповідника, а й усієї України. Адже вона наближає нашу державу до виконання міжнародних зобов’язань, взятих нею у сфері охорони довкілля!”, – наголосили у заповіднику.

Крім того, тепер WDPA надаватиме користувачам інформацію про Чорнобильський заповідник.

Як відомо ще у квітні в Чорнобильській зоні сталися пожежі, які не могли загасити впродовж тижня. Внаслідок цього постраждала і територія Чорнобильського заповідника, внаслідок чого, за попередньою оцінкою, постраждало 11,5 тисяч гектарів території Чорнобильського заповідника. Знищення вогнем сухої рослинності призвело до тимчасової міграції копитних тварин у пошуках їжі.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Zapovidnyk.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!