Цитати агробізнесу: Володимир Костельман – ексцентричний соліст великого бізнесу

0 372

Журналісти недаремно звуть його солістом великого бізнесу. Володимир Костельман вміє поєднувати здавалося б непоєднуване: управляти корпорацією FozzyGroup з мільярдними оборотами, до якої входять торговельні мережі, заводи, ресторани, керувати арт-рок-гуртом “Ремонт води”, а також видавати поетичні збірки і фінансувати журнал культурного опору ШО.

І хоча ексцентричний бізнесмен не часто балує громадськість своїми інтерв’ю, деякі з його висловлювань вже давно стали афоризмами, що гуляють мережею. Журналісти Sapienza.media підібрали найбільш яскраві з них.

Про управління бізнесом

Управління компанією нагадує управління повітряним змієм, коли він, із запізненням підкоряючись руці, повторює заданий рух.

Про музику

У дитячі роки мене змушували вчити вірші напам’ять, але до своїх віршів прийшов іншим шляхом. Ми з другом дитинства Романом Чигирем (поет, учасник гурту “Ремонт води” і бізнес-партнер) пишемо вірші зі школи. Потім з’явилася гітара у нього і у мене… Потім з’явилися барабанщик, клавішник.

Зараз у складі групи дев’ять осіб. Граємо в невеликих приміщеннях, в камерній обстановці. Ми анти комерційна незалежна група. Вільні в текстах і музиці, і ми чесні на сцені – це найголовніше.

Про політику

Про фінанси, контракти, переговори, нові приміщення, логістику можу говорити годинами. А ось в політиці й економіці в цілому – просто не розбираюся. Незважаючи на якісь там політичні тенденції, наше життя йде своїми темпами… На наші виторги іноді сильніше впливає погода, ніж політика. Моє завдання – годувати людей.

Про назву мережі супермаркетів “Сільпо”

Ми нічого не вкладали в це поняття. Але й не скажу, що взяли його з головиі. Розглядалося кілька варіантів назви мережі. Замовили серйозні дослідження, в тому числі й фокус-групи покупців. І в результаті дійшли висновку, що слово “сільпо” найбільш прийнятне для сприйняття покупців-городян.

Люди не позбавлені іронії. Можна багато розмірковувати, чому цю назву вибрали покупці. Але її вибрали саме вони, а ми їх вибір тільки затвердили.

Про прості правила економіки

Чим більше грошей у людей – тим, значить, краще економічна ситуація. Чим краще вони будуть заробляти, тим краще ми їх будемо годувати. Тим більше у них буде можливість спробувати щось нове, смачне, чого вони раніше не знали.

 

Sapienza.media  для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!