Дедалі більше українських садівників прагнуть перейти на органічне землеробство

0 569

Останнім часом органічне землеробство стає трендом сучасного світу. З кожним роком дедалі більше людей прагнуть споживати більш здорову і органічно чисту продукцію.

Садівництво – не виняток у цьому плані. Але як закласти органічний сад? Що для цього необхідно? І чи всі сорти підходять для органічного садівництва?

“Попит на органічні продукти показує зростаючу тенденцію, і така ситуація, ймовірно, залишатиметься ще тривалий час. Стабільний попит на ринку робить виробництво передбачуваним і прогнозованим.

Це, мабуть, найважливіші аргументи, однак дедалі більше  виробників шукають рішення, щоб зменшити використання хімічних речовин і добрив або припинити їх застосування взагалі”, – розповів Петер Каваші, власник плодорозсадника ДП “Голланд Плант Україна”.

“У цьому випадку найкращим рішенням є органічне вирощування, і ми хочемо допомогти в цьому тим фермерам, які звертаються до нас.

До статусу органічних можна перевести існуючі або старші насадження. Однак слід зазначити, що набагато легше працювати з плантаціями, які з самого початку повинні бути органічними.

Якщо ви вже вирішили, що будете закладати органічний сад, то можете вибрати ті види і сорти, які є резистентними (стійкими) або толерантними (менш чутливими) до хвороб. Так набагато легше захистити рослини від хвороб”, – зазначив експерт.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Techdrinks.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!