День поля для виробників картоплі на Тернопільщині: фермерам презентували кращі сорти від «‎Агріко Україна»

0 328

Наближається пора збору врожаю картоплі. Деякі господарства вже почали цим займатись. Саме в цей час компанія-постачальник якісної насіннєвої картоплі «‎Агріко Україна» проводить традиційні Дні поля, де аграрії можуть наочно ознайомитися з результатами вирощування тих, чи інших сортів картоплі, ‎ ‎дізнатися про новинки на ринку та отримати дієві поради щодо догляду за бульбою, пише SEEDS.

Другий День поля від «Агріко Україна‎» пройшов на Тернопільщині у селищі Васильківці на базі господарства-партнера та учасника проєкту #КартопелькаUA – СФНВГ «Коваль».

Захід був присвячений питанням забезпечення продовольчої безпеки нашої країни, демонстрації сортів «Агріко Україна‎», технології захисту та живлення картоплі в полі, а також техніці безпеки при роботі з пестицидами.«День поля розпочали з огляду потенціалу сортів Агріко (як демо, так і насінницьких посадок). При цьому всі учасники заходу змогли оцінити стан посадок та побачити результати вирощування. Також, фермери ознайомилися з антистресовою програмою захисту та живлення при вирощуванні картоплі від компанії-партнера ТОВ «Адама Україна», що була використана на полях господарства. Менеджер технічної підтримки по картоплі Тарасенко Олег розказав про переваги та приголомшливий ефект використання препаратів «‎Адама Україна», — повідомляють в компанії ‎ «Агріко Україна‎».Також під час дня поля обговорювалися такі питання догляду за картоплею:

  • основні хвороби картоплі: ризоктоніоз, фітофтороз, альтернаріоз, парша
  • наслідки, до яких такі хвороби можуть призвести
  • чіткий «план дій» для уникнення негативного впливу


Консультували аграріїв з цих питань Акулов Олександр Юрійович, кандидат біологічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України, а також Різник Віктор Семенович – агроконсультант і технолог «‎Агріко Україна»‎ по проєкту #КартопелькаUA, який компанія реалізувує завдяки підтримці від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що виконується компанією Chemonics Internetional, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Агріко Україна‎» на цьому не зупиняється та планує провести Дні поля ще в трьох регіонах країни.‎

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!