Для навчання українських фермерів створили нову настільну гру

0 654

Навчатися граючись пропонують українським сільським громадам розробники нової настільної гри “Світ сімейних молочних ферм”. Вже найближчим часом ця гра з’явиться у продажу, розповів на прес-конференції в УНІАН президент Української кооперативної федерації Михайло Корилкевич, розповідає кореспондент SEEDS.

“Нова гра – один з трьох інструментів просування сімейних молочних ферм в Україні”, – підкреслив Корилкевич. Її творцями стали автори славнозвісного попередника серед українських настільних ігор – гри “Світ громад”.

“Ми обговорювали: а чому б не розвивати громаду через світ сімейних молочних ферм. Дати інструмент для сім’ї, щоб вона не в реальному житті втрачала гроші, корови, отримувала мало молока. А що б все це проходило за столом. Вони і створили таку гру “Світ сімейних молочних ферм”.

Тепер кожна сім’я, перед тим, як починати власний бізнес, сидячи за столом, витрачаючи 4-5 годин, втрачає мільйони. Є різні сценарії. Але сім’я все це програє не в реальному житті – що дуже болюче для сім’ї”, – підкреслив Михайло Корилкевич.

Нова гра не комп’ютерна – звичайний паперовий варіант. Вона розрахована на 6 гравців і може тривати аж до 5 годин. У продаж вона не надходитиме – всі бажаючі замовлятимуть її в мережі.

Скільки коштуватиме такий “посібник для майбутніх фермерів” наразі що невідомо. Ідейні натхненники проекту не виключають і того, що гру в окремих випадках роздаватимуть безкоштовно або ж надаватимуть з певними пільгами.

“Ми хочемо, щоб люди усвідомили, що їм це потрібно і вони можуть заробити на цьому гроші”, – підкреслив Михайло Корилкевич.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!