Для українських аграріїв почалась нова епоха закупівель

0 2 517

Робота кожного підприємства, зокрема аграрного, неможлива без закупівлі товарів чи послуг. Раніше питання “що купити”, “в кого” і “коли” – вирішував цілий штат фахівців. Однак відтепер з цим може справитися значно менша кількість спеціалістів за допомогою автоматизованої системи закупівель.  

Як не витрачати дорогоцінний кошторис компанії на зайві товари, безглузду логістику і зекономити робочий час, SEEDS розповів Олександр Бородай, директор з розвитку бізнесу APS SMART.

“Сім років тому, коли створювалася автоматизована система управління закупівлями APS SMART, в Україні ще не було систем такого виду. Пропозиції надходили в паперовому вигляді. Інформацію заносили до Excel, аналізували пропозиції закупівельників, вибирали найкращий варіант… Саме тоді ми зрозуміли, що розвиток в напрямку автоматизації неминучий”, – коментує Олександр Бородай.

Як результат була розроблена унікальна інтелектуальна система управління закупівлями APS SMART, яка допомагає управляти та оптимізувати фінансові витрати компаній.

За допомогою APS SMART підприємство отримує автоматизований процес проведення закупівлі від моменту створення потреби на закупівлю до поставки товару на склад. В рамках автоматизації для замовника створюється власний електронний тендерний майданчик, де він  проводить комерційні тендерні закупівлі.

Сім років тому це була доволі своєчасна розробка – в Україні якраз почали активно розвиватися аграрні господарства і народжуватися великі агрохолдинги. Саме вони, як ніхто інший в країні, потребували оптимізації процесів закупівель.

Це було пов’язане зі швидким збільшенням земельних банків у агропідприємтсв, приєднанням нових юросіб, злиттям агрокомпаній, а також територіальною розгалуженістю, потребою масштабування процесів бізнесу на всі підрозділи, а ще й суто специфічними потребами закупівель під сільське господарство. Всі ці фактори спонукали до потужного розвитку впроваджень автоматизації закупівель на с/г ринку України.

“Кожен бізнес має свої особливості, де часом потрібні нестандартні рішення. Це необхідно враховувати при впровадженні автоматизованої системи закупівель для своєї компанії. Ми пропонуємо індивідуальні рішення в галузевому масштабі”, – пояснює Олександр Бородай.

Інтелектуальна система APS SMART здатна врахувати всі індивідуальні особливості бізнесу кожного клієнта.

Наразі систему APS SMART вже запровадили і вельми успішно використовують всесвітньовідомі українські  агрохолдинги та підприємства “Кернел”, “УкрЛендфармінг”, “Мрія”, “Харвест”, та багато інших компаній.

Кожного дня до роботи в системі APS SMART долучаються нові компанії. Система може бути застосована для будь-якого бізнесу, незалежно від розміру та напрямку його діяльності.

Дізнатися більше про систему APS SMART можна за посиланням 

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!