Для українських аграріїв скасували податок на землю: кого стосується новий закон

0 1 634

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон, який звільняє аграріїв та власників земельних ділянок від сплати податків на заміновані, забруднені,  окуповані землі та землі, на яких ведуться бойові дії, пише SEEDS.

Йдеться про законопроект №7632 – «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».

Дія Закону поширюється на земельні ділянки, які розташовані на територіях, де ведуться бойові дії або є тимчасово окупованими, а також перебувають у консервації, або забруднені вибухонебезпечними предметами.

Читайте також: Після окупації фермерам Харківщини катастрофічно бракує кормів для худоби

Їх власники та орендарі звільняються від мінімального податкового зобов’язання, єдиного податку 4 групи та плати за землю. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Закон вступить в дію на наступний день після його публікації. 

Міністерство аграрної політики та продовольства України задля прозорості застосування норм підписаного Закону, а також з метою запобігання зловживань пільгами, визначеними Законом, ініціюватиме окрему процедуру моніторингу використання таких земельних ділянок.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!