До Польщі вирушає друга група українських заробітчан

0 271

До Варшави чартерним авіарейсом з Борисполя 6 червня прилетить друга група трудових мігрантів з України у кількості 185 осіб. Про це повідомив генеральний директор польської компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич.

Він зазначив, що рішення про організацію другого чартерного авіарейсу компанією було прийнято у середу.

“Другий чартерний авіарейс з київського аеропорту “Бориспіль” до Варшави відбудеться 6 червня. Ним плануємо перевезти до Польщі 185 трудових мігрантів”,- заявив Богдевич.

Генеральний директор Gremi Personal додав, що компанія не виключає організацію чергових спецавіарейсів з українцями, якщо “буде попит на працівників, а проїзд через кордон і надалі буде ускладнений”.

24 травня з України до Польщі чартерним авіарейсом МАУ було перевезено 178 трудових мігрантів з України. Після прильоту компанія Gremi Personal перевезла українців до близько 10-ти місць по всій Польщі для проходження 14-денної обсервації після перетину кордону. Після завершення терміну обсервації ці люди працюватимуть, зокрема, у споживчій та логістичній сферах.

З України вже організовано кілька чартерних авіарейсів з українськими працівниками, зокрема до Фінляндії, Німеччини та Великої Британії.


Уряд Польщі нещодавно звільнив від обов’язкової 14-денної обсервації трудових мігрантів з-за кордону, зокрема України, які приїжджають до Польщі працювати в аграрній сфері. Крім того, польська влада планує розгорнути мобільні пункти для проведення тестів на виявлення коронавірусу для іноземців, які працюватимуть в аграрній сфері.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!