Дрібні фермери України можуть безкоштовно отримати мінеральні добрива

0 4 422

Невеликі українські агровиробники можуть безкоштовно отримати добрива для живлення сільгоспкультур. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року, пише SEEDS.

Проєкт здійснюється у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Цей проєкт спрямований на підтримку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні (ММСП), які мають в обробітку від 5 до 500 га та займаються вирощуванням зернових і олійних культур.

«Агровиробники зможуть отримати по 1 тонні мінеральних добрив для підживлення озимих культур (сульфат амонію (NH4)2SO4, Nitrogen 21%, Sulfur 24%)», – йдеться у повідомленні.

Заявку за цим конкурсом можуть подати фермери з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Всі вони мають бути зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.

Читайте також: Перші прогнози ФАО: у 2023 році очікується високий врожай пшениці

Заявники, які зареєстровані в Державному аграрному реєстрі, зможуть обрати один з трьох видів допомоги: мінеральні добрива для підживлення озимих культур або мінеральні добрива для основного та припосівного внесення на ярі культури або насіння соняшнику.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!