Дрібні українські фермери можуть отримати по 2 тонни насіння для осінньої посівної

0 125

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила про відкриття тендеру для закупівлі насіння озимого ячменю та озимої пшениці, які будуть надані дрібним українським фермерам в якості підтримки під час осінньої посівної кампанії 2023, пише SEEDS.

Ця діяльність є частиною Програми реагування ФАО на 2023 рік для України. Мета програми – підтримати близько 5 000 фермерів.

Програма реалізується в дев’яти найбільш постраждалих від війни областях України, а саме в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Читайте також: На людство чекають продовольчі потрясіння


У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння однієї з озимих культур, достатніх для засіву 10 гектарів землі.


Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши такий тендер: 2023-47 ITB For Winter Barley And Wheat Seeds To Ukraine – Local Suppliers Only (Запрошення до участі в торгах на насіння озимого ячменю та пшениці для України – тільки місцеві постачальники)


Кінцевий термін подання заявки – 4 серпня, 14:00 (за Київським часом).


Постачальники повинні бути зареєстровані у системі Глобального ринку ООН (ГРООН) – https://www.ungm.org/Vendor/Registration. Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через UNGM можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!