Екобум на Тернопільщині – вітроелектростанції будуватимуть одразу кілька громад

0 497

Будівництво вітрових електростанції вирішено розпочати у чотирьох громадах Тернопільської області. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«Меморандум про співпрацю щодо будівництва електростанцій підписали голова ОДА та представник ТОВ «ЮФБ Інжинірінг».

Документом передбачено співпрацю сторін щодо будівництва вітрових електростанцій загальною потужністю 25,3 МВт на території Підволочиської, Кременецької, Почаївської та Вишнівецької територіальних громад», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, в рамках проєкту планується установка вітротурбін компанії Vestas, яка понад 40 років успішно працює на ринку вітроенергетики у 84 країнах, обслуговуючи вітротурбіни потужністю понад 117 ГВт.

Як повідомили в обласному управлінні економіки, Тернопільщина в останні роки взяла курс на впровадження відновлювальних джерел енергії. Тут вважають, що це – один з шляхів захисту довкілля та зміцнення енергетичної безпеки, скорочення викидів СО2.


Нині Тернопільщина посідає друге місце в Україні за показником впровадження відновлювальних джерел енергії.

Як альтернативу, в області використовують енергію сонця, вітру та води. В регіоні розміщено 16 гідроелектростанцій, 2 вітрових та понад 3 тис. приватних і майже 40 промислових сонячних електростанцій.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!