Експерти прогнозують чималий урожай яблук цього сезону  

0 172

За підсумками сезону 2022/2023 року урожай яблук буде на 10% більший, ніж у сезоні 2021/2022. Такий обережний прогноз робить експортна компанія USPA Fruit спільно з Українською асоціацією аграрного експорту, пише SEEDS.

За попередніми оцінками USPA Fruit, виробництво яблук для свіжого ринку промисловими виробниками у 2022 році дещо збільшилось порівняно з 2021 роком. Урожай яблук 2021 року склав 1,3 млн тонн, з них 400-500 тис. тонн зібрали галузеві підприємства. Ця продукція продавалася ще у сезоні 2022 року.

«Незважаючи на те, що було багато прогнозів з приводу економії на технологіях, якість яблука була досить високою. Це стосується саме підприємств, які орієнтуються на експортну діяльність», – прокоментував ситуацію керівник USPA Fruit Володимир Гуржій.

Разом з цим експерти констатують виключно складні умови, в яких садівникам доводиться вирощувати та збувати фрукти, пише AgroTimes.

Читайте також: Дозвіл на користування волинським родовищем, в якому є сапропель, виставили на торги

Зростання собівартості, падіння споживання на локального ринку, відключення електроенергії, погіршення доступу до фінансування, брак робочої сили, пов’язаний з міграцією та мобілізацією мільйонів людей, втрата частини територій через окупацію.

Прогнозують, що частина цих підприємств навіть після звільнення буде відбудовуватися довго.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!