Енергоощадний VIP-курник збудував пенсіонер з Вінниці

0 628

На околиці Вінниці у приватному домоволодінні один із місцевих пенсіонерів облаштував утеплений курник з металопластиковими дверцятами, які розроблені спеціально для прогулянок птахів.

Йдеться про пенсіонера Олександра Шамігова, який облаштував такий «VIP-курник» при своєму приватному домоволодінні. Для його створення він використав звичайні будівельні матеріали, але між ними встелював утеплювач. Він окремо замовив енергоощадні двері, щоб знизу був окремий вхід саме для курей.


«Замовив дверцята, також енергоощадні, щоб знизу був окремий вхід саме для курей. І вони могли заходити та виходити тоді, коли їм заманеться. Але не буде виходити тепло. Тому наші кури тепер у постійному теплі можуть висиджувати яйця. Бо живуть наші квочки у «VIP-курнику», – розповідає Олександр Іванович.

Родина Шамігова енергоощадними приміщеннями у себе дома займаються давно. До прикладу, економлять шалені гроші на комуналці. За лютий місяць опалення та електропостачання їх будинку з квадратурою на 200 метрів, обійшлась у 500 гривень. А від 2015 року вони заощадили сотні тисяч.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Вінниця.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!