Фахівці лабораторій мають встигати за доволі рухомим зерновим ринком   

0 869

Точність лабораторних досліджень зерна – одна з головних умов отримання якісної продукції і успішної реалізації за хорошою ціною. Відтак спеціаліст зернової лабораторії – сьогодні доволі перспективна професія, пише SEEDS. 

Завдяки сучасному обладнанню, тепер підготовка фахівців значно спрощується. Хоча не тільки знання сучасного обладнання робить з початківця лаборанта фахівця.

Про це розповіли експерти ТОВ «УКРАГРОТЕСТ», компанії, яка спеціалізується на контролі якості зерна. Вже не перший рік компанії «Технотест Плюс» і «УКРАГРОТЕСТ» спільно проводять в Україні дуже актуальні семінари-практикуми для працівників лабораторій та елеваторів.«Фахівців в Україні готують за «застаріваючими» нормативними документами, які не завжди встигають за доволі рухомим зерновим ринком. Відкривається багато нових підприємств і багато з них змушені наймати абсолютно непідготовлених людей.

Підприємству важливо подбати про те, щоб лабораторія повністю відповідала сучасним вимогам: як в плані оснащення, так і в підборі персоналу – ціна помилки дуже велика», – нагадують експерти ТОВ «УКРАГРОТЕСТ».

«За два дні звичайно, з некваліфікованої людини неможливо зробити висококваліфікованого фахівця. Але за цей короткий час можна дати найголовніший максимум актуальних знань, який дуже важливий під час прийому зерна за вимогами ДСТУ, ГОСТ та відвантаження зерна за зарубіжними контрактами (вимоги ISO, EN, USDA). Для цього на базі нашого підприємства ми організували спеціальні семінари-практикуми.

В Одесі, на базі «Технотест Плюс» ми облаштували спеціальне приміщення для навчання. Воно обладнане всім, що необхідно кожній лабораторії. Учасники семінарів не тільки бачать, як відбувається робочий процес, але і проходять самостійно справжню практику.Кожен учасник семінару опановує сучасне обладнання для визначення якості зерна та дізнається все, що пов’язане з обов’язками лаборанта: підбір обладнання під конкретні аналізи, нюанси роботи, методики, практики», – додають фахівці ТОВ «УКРАГРОТЕСТ».


З’явилися запитання?

Телефонуйте в «УКРАГРОТЕСТ»: +380960000983

Пишіть: info@ukragrotest.com.ua

Заходьте на сайт:

https://ukragrotest.com.ua/uk/kontakty/

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!