На Черкащині зросла кількість диких тварин

0 559

Лісівники та мисливці Черкащини провели таксацію – облік диких тварин в угіддях області. Їх кількість в лісах знаходиться в межах оптимальної чисельності, а по окремих мисливських угіддях і перевищує оптимальний рівень, повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

За словами завідувача сектору мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, стабільно за останні роки зростає популяція лосів, оленів, козуль. Після епідемії африканської чуми почала відновлюватися популяція диких кабанів, додав він.

Так, цьогоріч зафіксували ще й 89 ланей, яких віднедавна почали розводити у мисливських господарствах. Окрім того, лосів у лісах Черкащини нарахували 100 голів, благородних оленів – 266, плямистих – 851, козуль – 8290 і понад 1600 кабанів.Натомість почала зменшуватися популяція зайців – з 38 до 37 тисяч. І ця тенденція наростає. Керівник Тальнівського товариства мисливців та рибалок Іван Решетник пов’язує це з інтенсивним обробітком полів хімікатами. За його словами, аграрії економлять і намагаються купити дешеві китайські препарати, які витруюють дику фауну.

Всього в Черкаській області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані державним лісовим господарствам.

 

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!