Фермер-діджей з Кривого Рогу вирощує мікрозелень під електронну музику

1 920

априкінці 2019 року відомий у Кривому Розі діджей Олександр Вальмонт спробував себе для цікавості у вирощуванні мікрозелені. Як виявилось, не прогадав. Під час весняного карантину через COVID-19 нічні клуби зачинили. Тож мікрофермерство допомогло пережити йому складний період.

«Я поставив редиску під фітолампи. Вона виросла і я просто її відірвав, спробував. І ось 2 листочки були на смак як редиска. І я подумав, навіщо чекати, можна і так їсти», — розповів Вальмонт.

 


На фермі площею у 80 квадратних метрів вирощують до 20 видів культур: соняшник; гірчиця; листя салату; петрушка; редис; амарант; базилік; фіолетова капуста; горох; сочевиця; а також їстівні квіти для сервірування страв.

Продажі здійснюють телефоном і через власну інстаграм-сторінку. На брак клієнтів не скаржаться, хоча й працюють тільки по місту.

“Коли ми тільки починали вирощувати, було приблизно 20 – 25 видів. Зараз ми звели до мінімуму, до найпопулярніших культур. Краще мати хорошу якість”, – зазначив діджей. 

На цій мікрофермі працює всього 2 людини. Допомагає діджею-мікрофермеру Олег Томілін. Хлопець навчається на агробіотехнолога на третьому курсі столичного університету біоресурсів та природокористування. Продовжує родинну династію агрономів. Втім потрапив на ферму мікрозелені волею долі. І жодного разу не пожалкував.

Діджей Вальмонт зазначив, за аналогією ферм, де коровам вмикають класичну музику для покращення надоїв, для кращої врожайності вмикає своїм підопічним електронну музику. Чи є від того ефект, підтверджень немає, але діджейська практика зайвою не буде.

Щойно карантинні обмеження в роботі нічних клубів скасують, хлопець повернеться до улюбленої діджейської справи, якою займається 12 років. Але і мікрофермерство не покине.

 

SEEDS.org.ua за інформацією news.24tv

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Yevhenii пише

    Як знайти продукцію цього фермера в місті Кривий Ріг?

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!