Фермер з Київщини збирається вирощувати на полі імбир

0 4 170

Чимало екзотики росте нині на городах та полях українців. І не тільки на півдні країни. Фермер з Київщини Юрій Осадчий навчився вирощувати імбир, пише SEEDS.

Поки що виростив небагато, називає це першим досвідом,  але вже цього року планує засадити імбиром трохи землі. І не в теплицях, а у відкритому грунті.

«Тільки спробували перший рік. На пробу посадили трішки, у горщику, літрів на чотири-п’ять. Цього року думаю висадити у відкритому грунті десь сотку. Буду експерементувати. Це перший досвід», – розповідає Юрій Осадчий.

Вирощувати імбир не складно, каже фермер. «Нічого особливого. Корінь розділили на частини і посадили у землю. Проросли росточки, які перетворилися у рослинку заввишки близько 60см. Тим часом формувався корінь. Коли верхня частина посохла, витягли корінь на поверхню. От і все», – додає Юрій Осадчий.За словами фермера, з одного корінця вдалось отримати близько кілограма імбиру. І те, що заморський корінець теплолюбивий – не вважає за велику проблему. Досвід фермера показав, що за літо цілком реально в наших умовах виростити повноцінний урожай кореню імбиру.

«Я вирощую горіх чуфа понад 10 років. Він також теплолюбний, і нічого – все гаразд. У горішка чуфа вегетаційний період довший ніж у імбиру. Імбир росте від 3 до 6 місяців. У мене виріс за 3 місяці», – розповів Юрій Осадчий.

За словами фермера, в теплицях вирощувати імбир доцільно хіба що для отримання врожаїв цілий рік. Сам він збирається вирощувати імбир без теплиці.

Чи приживеться в Україні екзотична рослина і чи зможе вона стати перспективною культурою для невеликих фермерів, відповідає так: «Думаю зможе. Принаймні я це робитиму. Вже побачив, що це реально».

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!