Фермер з Непалу готує чудодійний компост з незвичайних компонентів

0 370

Неймовірні новини світу: поки селекціонери-вчені розробляють план вирощування помідорів у космосі, звичайні фермери використовують оригінальні добрива для екологічно чистих овочів, пише SEEDS.

Непальський фермер Сударшан Чаудхарі показує всьому світу успішний і не дуже  затратний приклад органічного біодинамічного землеробства. На його фермі виробляють вісім різних біодинамічних компостів, які підтримують хороший стан ґрунту.

Одним із головних «інгредієнтів» для таких компостів є коровʼячі роги. У порожні роги тварин закладається гній та закопується на пів року. Виходять добрива, збагачені цінними елементами для майбутніх урожаїв.

Біодинамічним землеробством Сударшан Чаудхарі займається не перший рік. Весь його врожай екологічно чистий, тож коштує дорожче. У Непалі чоловік організував школу, де ділиться досвідом зі своїми колегами.

Читайте також: Стало відомо як живе сьогодні стадо диких корів неподалік Чорнобиля

Основне завдання ферми — просувати методи сталого землеробства, захищати здоров’я ґрунту та корисну різноманітність мікроорганізмів, пише nepalitimes.com

Проблем з покупцями у Чаудхарі немає і це попри те, що його органічні овочі коштують у п’ятеро дорожче. У фермера багато послідовників у Непалі. Своїм досвідом використання незвичайних добрив він ділиться з усіма охочими.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!