В школах Житомира з’явиться шкільне городництво

0 431

Починаючи з цього року в Житомирі стартує реалізація одразу чотирьох проєктів у сфері розвитку шкільного городництва та садівництва, пише SEEDS.

Зокрема на базі ліцею №4 створять фруктовий сад, у ліцеї №7 вирощуватимуть мікро зелень. Зелень та овочі вирощуватимуть на базі тепличного господарства ліцеїв №24 та №30.

Шкільні проєкти спрямовані не лише на вирощування свіжих овочів, зелені та фруктів, а також передбачають екоосвіту, популяризацію здорового харчування та відповідального споживання.

“Ініціативи шкіл є прикладом подолання нових продовольчих викликів (зростання цін на продовольчі товари загалом та безпосередньо на овочі та фрукти, а також зростання обсягу відповідних закордонних поставок сільськогосподарської продукції), які виникли в українських громадах в наслідок окупації та замінування території України, що є традиційними для вирощування сезонних овочів, зелені та фруктів”, – йдеться у повідомленні Житомирської міськради.

Читайте також: Минулого року рослини вирощували майже 80% українців

Проєкт започаткували з метою створення більш стійкої продовольчої системи Житомирська міська територіальна громада спільно з всеукраїнською ініціативою «Сади перемоги».


Сади Перемоги – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!