Фермер з Прикарпаття влаштував фестиваль “Полуниці на відкритому полі”

0 772

Перший фестиваль серпневої полуниці влаштував для промоції свого продукту фермер з Івано-Франківщини Богдан Лутчин.

На фестивалі пригощали ремонтантною полуницею, готували з ягід смузі та презентували різні смаколики – натуральні пастилу та полуничне морозиво. А також розповідали, як вирощувати полуницю.

Рівно тиждень …, як вперше на Західній Україні відбувся фестиваль ,,Полуниці на відкритому полі ".Щиро вдячні всім відвідувачам та гостям які нас відвідали ..кажуть було весело ??? та смачно???!!!Чекаємо Вас та виробників ягід Івано-Франківщини наступного року !!!З любов'ю до Вас …#БерріПрикарпаття

Gepostet von Богдан Лутчин am Sonntag, 23. August 2020


“Вперше на заході України відбувся фестиваль “Полуниці на відкритому полі”. Щиро вдячні всім відвідувачам та гостям, які нас відвідали. Кажуть, було весело та смачно” – поділився фермер власними враженнями у дописі на своїй сторінці у Facebook.

Переможцям у конкурсах – дорослим і дітям – дарували смачні подарунки.

“Чекаємо в гості наступного року!” – багатообіцяльно завершили свято полуниці на ягідній фермі, що у селі Чукалівка під Франківськом.


Богдан Лутчин займається вирощуванням полуниці вже шість років – зараз має півтора гектари ягідних кущів. Минулого року останній урожай зібрали в листопаді.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!