Фермер з Тернопілля покинув заробітки заради власної плантації малини

1 2 401

Спробувавши заробітчанського хліба, Володимир Галіян із села Глядки Зборівського району Тернопілля вирішив повернутися додому і господарювати на своїй землі. Разом із дружиною Людмилою вони збудували теплицю, де вирощують зелень та ранні овочі, а на городі посадили пів тисячі кущів малини, яка радує їх багатим урожаєм аж до перших морозів.

“З самого початку я хотів висадити тисячу кущів, але дружина відмовила, – розповідає Володимир. – Тепер, коли збирає багатий урожай, каже, що все-таки треба було мене послухати. Та хіба це проблема? Місця є достатньо, тому у моїх найближчих планах – збільшити площу ягідника. Малину вирощувати вигідно. Якогось особливого догляду вона не потребує. Головне – працювати з любов’ю”.


Садити малинові кущі Володимир Галіян рекомендує восени, коли земля має багато вологи. Але якщо навіть закладати ягідник навесні, то на врожай це ніяк не вплине.

“Це я з власного досвіду кажу, бо й сам весною садив, а восени вже збирав перші ягоди, – мовить господар. – Під час посадки раджу не економити на площі. Між рядками залишати відстань півтора метра, а між кущами – п’ятдесят сантиметрів.

Одразу рекомендую встановити крапельний полив. Підживлюю рослини лише органічними добривами: курячим послідом, деревним попелом і компостом, який готую у двохсотлітровій бочці. Жодної хімії не використовую, бо керуюся правилом: здорова їжа – мудра нація, а якщо нація мудра, то й країна буде багатою”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією газети “Сільський господар плюс”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Андрій пише

    Це тільки велика риба а скільки померло малька якого не видно але як всігда скажуть померла бо не було кисню і це в річці яка тече!!!!!а не в стоячому ставу зимою перша ознака що бракує кисню це зелена вода яка в річці не може бути при проточній воді

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!