Фермерам Волині частково відшкодують вартість придбаного сертифікованого насіння

0 90

Департамент економічної політики Луцької міської ради розпочав приймати заявки та документи для надання дотації для здешевлення вартості висіяного сертифікованого насіння за рахунок коштів обласного бюджету, пише SEEDS.

Всі належні документи приймає Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку до 30 червня поточного року (за посів ярини) та до 31 жовтня (за посів озимини). Інформацію про це розмістив офіційний сайт Луцької міської ради.

«Бюджетні кошти спрямовують отримувачам для надання часткової компенсації вартості насіння в розмірі 30% вартості придбаного насіннєвого матеріалу, але не більше ніж 1,5 тисячі гривень на одного отримувача», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Селяни Волині змушені продавати картоплю майже за безцінь


Компенсація надається отримувачам (земельний банк яких не перевищує 50 гектарів), котрі:

  • у поточному бюджетному році придбали насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, занесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні на поточний рік, у суб’єктів насінництва та розсадництва, які внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва у попередньому і поточному роках, або у фізичних осіб підприємців та юридичних осіб, які не включені до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, але мають право здійснювати реалізацію насіння і садивного матеріалу лише за умови наявності сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин
  • зареєстровані в ДПС у Волинській області та сплачують податки та інші обов’язкові платежі до бюджету Луцької МТГ Волинської області.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!