Фермери, які вирощують овочі у Вінницькій громаді, отримають гроші від місцевої влади     

0 225

Виконком Вінницької міськради схвалив програму підтримки фермерів, які вирощують овочі та картоплю у громаді, пише SEEDS

Фермерам, які зареєстрували господарства до 2023 року, компенсуватимуть 30% вартості висадженого/висіяного в поточному році насіння овочевих, баштанних культур та картоплі (без урахування ПДВ), але не більше ніж 50 тис. грн одному отримувачу.

Також компенсують 30% вартості обладнання, матеріалів, робіт зі встановлення системи краплинного зрошення, але не більше ніж 50 тис. грн одному отримувачу. Гроші надають на безповоротній основі — їх не треба буде повертати назад у бюджет громади.


Читайте також: Українським фермерам вдалось за рік відновити вирощування овочів після підриву Каховської ГЕС


Аграрії, чиї господарства були створені до поточного 2023 року, можуть розраховувати на компенсацію:

  • у розмірі 30% вартості висадженого/висіяного в поточному році насіння овочевих, баштанних культур та картоплі (без урахування ПДВ), але не більше ніж 50 тисяч гривень одному отримувачу;
  • у розмірі 30% вартості обладнання, матеріалів, робіт зі встановлення системи краплинного зрошення, але не більше ніж 50 тисяч гривень одному отримувачу.

Якщо фермер хоче отримати компенсацію за обома напрямками, то максимум скільки заплатять — 80 тисяч гривень.

Дещо іншу підтримку отримують новостворені фермерські господарства (створені у 2023 році – авт.), що вирощують овочі або картоплю.


У Вінницький громаді у 2023 році під овочі фермери відвели 42,5 га. Під картоплю – 10 га; під капусту і цибулю – 16 га; під перець, баклажани, томати – 1 га; під моркву і буряк – 3 га. Крім цього, фермери посадили огірки на 2,5 га та кабачки на 0,4 га.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!