Фермери з окупованої частини Херсонщини мусять продавати суницю дешевше собівартості

0 196

На ярмарку в окупованому Скадовську можна купити суницю по 70 рублів (32,3 грн) за кілограм ягід. А це набагато дешевше собівартості вирощування цієї культури, пише SEEDS.

Відео з сюжетом про ярмарок з’явилось на Телеграм-каналі підконтрольної росіянам «адміністрації Скадовського муніципального округу», повідомило інтернет-видання МОСТ.

На відео глава «адміністрації» Сергій Швайко розповідає, що на ярмарку можна купити «суницю за дуже хорошою ціною – 70 рублів за кілограм» і неприховано цьому радіє.

Читайте також: На Вінниччині стартувало промислове вирощування перцю та баклажанів

Роздрібна ціна в 70 рублів за кілограм суниці – повністю економічно невиправдана ані за російськими, ані за українськими критеріями. Видання пише, що собівартість кілограму суниці в Україні цьогоріч стартує від 40 грн.

Але фермери з окупованої росією частини Херсонської області змушені аби виручити бодай щось продавати суницю за ціною, яка влаштує покупця. А переважна частина мешканців окупованої частини Херсонщини зараз не мають роботи, і тому чимало родин живуть за рахунок пенсій і соціальних виплат.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!