Фермерів України познайомлять з інноваціями зберігання ягід та фруктів у камерах з РГС

0 211

На українських аграріїв чекає знакова подія – Міжнародна виставка промислового овочівництва, садівництва та виноградарства “Фрукти. Овочі. Логістика”. Це один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу. Виставка має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодово-ягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

У 10-й ювілейній виставці “Фрукти. Овочі. Логістика“, яка триватиме 18-20 лютого в столичному Міжнародному Виставковому Центрі, братиме участь і компанія “Інсолар-холод“.

Дізнатися про інновації у сфері зберігання яблук і груш у камерах з регульованим газовим середовищем; особливості попереднього охолодження і підготовки до тривалого зберігання ягід та кісточкових в регульованому газовому середовищі та з використанням системи Palliflex; правильну організацію попереднього охолодження ягід та кісточкових; шокову заморозку ягід, фруктів і овочів в камерах статичної заморозки та тунелях IQF та лінії сортування Greefa можна на стенді   компанії “Інсолар-холод” 1С 127.

Директор “Інсолар-холод”, Анатолій Богдан, обіцяв бути присутнім на стенді компанії під час виставки і залюбки відповісти на будь-які запитання стосовно зберігання овочів та фруктів.


Дізнатися докладніше про перспективні країни для експорту, українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції “Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!