Фермерів України збирають на земельне віче

1 2 961

У четвер, 19 вересня, у Києві збирають земельну раду –  відбудеться обговорення земельної реформи та вільного ринку. З такою ініціативою виступив активіст земельної реформи, в минулому депутат парламенту 8-го скликання Олексій Мушак. 

“Земельна реформа має свій внутрішній каркас. Він полягає у тому, що будь-яку модель земельної реформи, можна прийняти в перші пів року роботи нового парламенту. Доки у нього є мандат довіри від народу.

Після цього неможливо прийняти навіть саму класну реформу, бо, по-перше, депутати «заходять» на Держгеокодастр та інші державні підприємства. Бачать землю і розуміють, що земля під ногами і так далі. По-друге, приходить усвідомлення, що на непроведенні реформи можна заробити більше грошей, ніж на її здійсненні”, – каже Мушак.

“Тому моя позиція така: можемо дискутувати скільки хочете про земельну концепцію, модель, але лише вересень місяць. В жовтні вже треба приймати рішення. Тому 19 вересня я збираю земельне «віче»: хороше, добротне обговорення земельної реформи і вільного ринку.

Це, буде така дружня філософська бесіда про майбутнє земельної реформи в Україні. По формату це буде не віче, а круглий стіл чи якась інша форма зібрання експертів та всіх учасників ринку”, – розповів Олексій Мушак.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  AgroPolit.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. унеукуннекук пише

    Ти никого не представляєш щоб вирішувати про продаж землі, Землю треба роздати всім громадянам України а не тільки тим, хто мешкає в селі, а вже потім створювати ринки, Земля належить всім громадянам України за Конституцією, ніхто не давав права уряду розпоряджатися землею без згоди співласників, кожного громадянина України

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!