Фестиваль коноплі пройде у серпні на Сумщині

0 124

Побачити як вирощують коноплю в Україні, що з неї виготовляють та дізнатися, які перспективи розвитку цієї галузі, можна буде під час фестивалю «HempFest», який відбудеться 8 серпня у селі Сад поблизу Сум. У програмі заходу: Огляд насіннєвих посівів конопель, демонстрація обладнання для переробки конопле-сировини, круглий стіл на тему: «Розвиток галузі коноплярства – нові можливості для Сумщини та України», повідомляє SEEDS.

“8 серпня 2021 року в рамках в рамках етнічно-фольклорного аграрного фестивалю «HempFest» буде проведено круглий стіл на тему: «Розвиток галузі коноплярства – нові можливості для Сумщини та України», під час якого розглянуться питання щодо тенденцій розвитку коноплярства Сумщини, господарського застосування сортів конопель, законодавче регулювання вирощування і використання конопель та особливості створення агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство». Взяти участь у зазначеному заході запрошуються суб’єкти господарювання, які займаються або планують вирощувати та переробляти коноплі”, – повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Більш широкий тематичний захід для популяризації продукції з конопель в Україні заплановано на вересень. Це Конопляний ярмарок, який проходитиме з 24 по 26 вересня у Києві на ВДНГ.

Читайте також: У Києві проведуть конопляний ярмарок

“Щоб популяризувати “конопляну індустрію” в Україні ми вирішили запросити людей, які безпосередньо мають до неї стосунок. На конференції спікери поділяться з аудиторією досвідом декриміналізації конопель для медичного використання, промисловими масштабами у вирощуванні цієї рослини, сучасними дослідженнями властивостей конопель”, – повідомляють організатори.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!