Фірмова консервація або сімейний бізнес з виготовлення соусів

0 214

Сьогодні можна говорити, що їхній сімейний бізнес успішно розвивається. Адже соуси під торговою маркою Mr. Carambа відомі не лише в Києві, де розташоване підприємство, а і за межами столиці. Про один з прикладів успішного сімейного бізнесу розповідає ukrainemiroff.com.

Майже п’ять тому подружжя Роман і Рита вирішило побудувати свій бізнес і зайнятися виробництвом та продажем оригінальних соусів. До того ж нетрадиційні соуси давно стали «фірмовими» у родині жінки. Віднині стали широко відомими «Журавлина з насінням селери», «Абрикос і жовтий помідор», «Джем із перцю»  та інші соуси, і продаються вони вже під торговою маркою Mr. Carambа.

Вся продукція, яку пропонує «Містер Карамба», має спільну особливість: інгредієнтами для неї беруться тільки ті продукти, які ростуть в Україні.

Покупці одразу оцінили високу якість оригінальних соусів, і продукція почала розходилася дуже швидко, незважаючи навіть на те, що баночка в 200 грамів коштувала близько 70 гривень. Якщо на початку виробництва в день готувалося 10-15 баночок, то вже через рік − по 120-180 баночок.

Сьогодні підприємці працюють над розширенням географії продажів і виробленням чіткої маркетингової політики. Своєю місією вони, як і раніше, вважають виготовляти і пропонувати українському споживачу тільки гідні, натуральні продукти європейської якості.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!